Východočeská plynárenská, a.s.

Východočeská plynárenská je další z dceřiných společností koncernu RWE, který dominuje na tuzemském trhu s energiemi už dlouhou řadu let. Východočeská plynárenská je samostatně fungující společnost a jejím hlavním cílem je poskytování co nejkvalitnějšíchslužeb zákazníkům z Východočeského kraje. Často využívají služeb společnosti zákazníci, kteří preferují tradiční společnost orientující se na zákazníky, která má dostatek zkušeností s českým energetickým trhem. Historie společnosti sahá do roku 1994. V současné době společnost Východočeská energetická čerpá významně zkušenosti v koncernu RWE. Společnost se sídlem v srdci Východočeského kraje, Hradci Králové, se zabývá třemi hlavními aktivitami, které musí zvládat každý spolehlivý partner na dodávku energií pro domácnosti.

Mezi její priority patří nejen nákup a prodej zásob plynu, ale také rozvod a zajišťování co nejpohodlnějších a zároveň co nejkvalitnějších služeb pro své zákazníky. Mezi další služby patří poradenství zákazníkům a to nejen v oblasti plynu, ale i v celém oboru energetiky. Společnost buduje a investuje do rozvodových zařízení pro přepravu plynu a nesmíme zapomenout ani na pronájem zařízení, určených k výrobě tepla, nebo naopak chladu.

Kromě toho se společnost Východočeská plynárenská stará také o rekonstrukce plynových zařízení a rozvodů a to v celém Východočeském kraji a tak dokonale plní svůj záměr a stává se prodlouženou rukou RWE v tomto kraji. Tisíce zákazníků společnosti může dosvědčit, že kvalitní a bezpečné služby Východočeské plynárenské jsou každodenním přínosem pro jejich domácnosti. Není tudíž problém, důvěřovat této společnosti, která se již přes 10 let věrně stará o své zákazníky.

Srovnání cen plynu a elektřiny

Srovnejte ceny energií od jednotlivých dodavatelů.
Získejte levnější plyn a elektřinu a ušetřete tisíce!

Porovnejte přes internet dodavatele plynu a elektrické energie ve vašem regionu snadno a ihned. Výběrem správného dodavatele ušetříte tisíce korun ročně.


Srovnání cen plynu.
Srovnání cen elektřiny.

Kontakt na pojišťovnu

Východočeská plynárenská, a.s.

Pražská třída 702/17
500 04 Hradec Králové
T: +420 840 113 355
E: info@rwe.cz
www.rwe.cz

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru