Armex Energy, a.s.

Armex Energy, a.s. je společnost zabývající se distribucí elektřiny již od roku 2006. Nabízí svým zákazníkům celou řadu výhodných nabídek, kterými se zajímavě odlišuje od ostatních distributorů elektrické energie. Armex Energy se zaměřuje především na dodávání elektřiny firmám, podnikatelským subjektům a neziskovým organizacím.

Společnost Armex Energy se snaží zákazníkům vždy vyjít vstříc bez ohledu na to, kolik spotřebují energie. Zároveň společnost důsledně respektuje individuální potřeby všech svých zákazníků.

Armex Energy nabízí odborné konzultace firmám, při kterých se snaží najít nejvýhodnější cestu k úsporám na energiích. V nabídce firmy je mimo jiné zapůjčení infrakamery, s jejíž pomocí zjistíte, kde máte největší energetické ztráty v domě, kancelářích nebo třeba výrobní hale. V poslední době se firma zaměřuje také na ropné produkty.

Srovnání cen plynu a elektřiny

Srovnejte nové ceny energií od dodavatelů energií.
Získejte levný plyn a elektřinu a ušetřete!

Porovnejte nejvýhodnější dodavatele plynu a elektrické energie v během 2 minut. Výběrem správného dodavatele plynu nebo elektřiny ušetříte tisíce korun ročně.

Cen plynu
Ceny elektřiny


Kontakt na pojišťovnu

Armex Energy, a.s.

Folknářská 1246/2
405 02 Děčín
T: +420 412 512 784
E: energy@armexenergy.cz
www.armexenergy.cz

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru