United Energy Trading, a.s.

Možná jí znáte a možná ne, společnost UET neboli United Energy Trading je jedním ze zajímavých dodavatelů energií, kteří v poslední době svádějí boj o český trh. Jedná se o akciovou společnost, rozhodně tak není žádnou malou firmičkou, která jen přemýšlí, jak napálit své klienty. Je spolehlivým partnerem pro mnoho českých a slovenských zákazníků, kterým každý den zajišťuje teplo domova. UET se zaměřuje na běžné domácnosti a snaží se zákazníky motivovat k přechodu hlavně pomocí profesionálního jednání a také pomocí otevřené a rychlé spolupráce, v případě, že projevíte zájem o její služby.

Krom plynu, který je pro UET privilegovanou surovinou, zásobuje domácnosti i elektřinou. To je výhodné především pro ty zákazníky, kteří by rádi využívali energie od jednoho dodavatele tak, aby se vyhnuli zbytečným smlouvám a zařizování. Takových zákazníků je v České republice hodně, takže UET rozhodně ví, proč nabízí obě dvě energie. Samotná nabídka však dodávkou energií nekončí, společnost nabízí i spoustu doplňkových služeb, které se týkají elektrické energie a plynu a tudíž není problém, aby Vám i tyto služby zařizovala jedna a ta samá společnost, která Vám dodává veškeré energie.

UET - United Energy Trading je zajímavou alternativou k daleko známějšímu ČEZ, E.on nebo k Pražské energetické. To, že je méně známá, než tyto velké společnosti, neznamená, že je dražší, nebo že nabízí méně kvalitní služby. V UET totiž pracují vyškolení zaměstnanci, kteří se musí řídit etickým kodexem a nejedná se rozhodně o podomní prodejce nebo předražené společnosti. Co se týče cen, jsou výhodné, ovšem pro podrobné porovnání je vždy lepší individuální domluva se společností. Rozhodně není třeba se obávat, že bychom nemohli počítat s touto společností jako s partnerem naší domácnosti.

Srovnání cen plynu a elektřiny

Srovnejte ceny energií od jednotlivých dodavatelů.
Získejte levnější plyn a elektřinu a ušetřete tisíce!

Porovnejte přes internet dodavatele plynu a elektrické energie ve vašem regionu snadno a ihned. Výběrem správného dodavatele ušetříte tisíce korun ročně.


Srovnání cen plynu.
Srovnání cen elektřiny.

Kontakt na pojišťovnu

United Energy Trading, a.s.

Klimentská 46
110 02 Praha 1
T: +420/255 707 099
Fax: +420/255 707 091
E: info@uet.cz
www.uet.cz

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru