Nejlevnější povinné ručení - online srovnání

 • Srovnejte ceny a nabídky pojišťoven do minuty
 • Vyberte nejlevnější pojistku a ušetřete až 50 %
Zdarma spočítat cenu
Průměrná
úspora
1 250 Kč

Srovnávač pro nejlevnější povinné ručení 2017

Hledáte nejlevnější povinné ručení v roce 2017? Vyzkoušejte srovnávač povinného ručení online a porovnejte konkrétní ceny a nabídky povinného ručení pro letošní rok. Máte velkou rodinu, jste mladý řidič, hledáte povinné ručení pro více vozidel, bydlíte na venkově nebo ve městě? Náš srovnávač povinného ručení spočítá ceny pro každé auto.

Jednoduše vyzkoušejte srovnání povinného ručení a během minutky kalkulačka povinného ručení přehledně zobrazí ceny a všechny důležité parametry jako limity krytí, asisteční služby, detailní podmínky, bonusy, dárky a odměny od pojišťoven. Zjistíte ceny povinného ručení u všech pojišťoven na trhu a můžete si vybrat a zakoupit tu nejlevnější pojistku vašich potřeb a preferencí.

Srovnání cen a nabídek povinného ručení online

Porovnáním cenových nabídek pojišťoven na internetu ušetříte. Dnes už nikoho asi nepřekvapí, že v internetových obchodech najdete nejlepší ceny elektroniky, potřeb do domácnosti nebo třeba módních doplňků. Podobné to je s pojištěním a s téměř 100 % jistotou získáte nejlevnější nabídku pojištění na internetu. Stále více Čechů uzavírá povinné ručení a pojištění přes internet.

Nejlepší a aktuální ceny pro povinné ručení zdarma můžete ověřit v online srovnávačích pomocí funkce srovnání cen povinného ručení. Ve srovnávači si můžete vybrat nejlevnější povinné ručení vozidel. Ihned vidíte konečné ceny a sazby, do kterých vám nezapočítáme zbytečné náklady, se kterými se setkáte v kamenných pobočkách pojišťoven a brokerských společností. Na internetu získáte vždy nejlevnější cenu, které dosahujeme minimalizováním nákladů, přímou spoluprácí s centrálami pojišťoven a srovnáním všech cen a sazeb. V posledních letech počet pojistek povinného ručení online roste, získáváme od pojišťoven objemové bonusy za vysoký počet pojistek, které opět promítáme našim klientům do snižování našich již nízkých cen. Tím se nám daří každý rok navyšovat úsporu klientů ve srovnání s průměrnými cenami, které nabízí pojišťovny, kamenné pobočky a brokerské společnosti. 

Řadu let se specializujeme na řešení pro nejlevnější online pojištění našich klientů. Naše kalkulačky a služba povinné ručení srovnání je zdarma a nabízí vždy aktuální ceny pro vaše auto, dodávku i motocykl. Doporučujeme ověřit ceny pojištění jednou až dvakrát ročně, protože každý rok pojišťovny ceny upravují a vy můžete opět ušetřit. Během minutky v kalkulačce zjistíte, jestli neplatíte zbytečně.

Konec hledání, nejlevnější povinné ručení zde

Nabízíme porovnání cen nejlevnějšího povinného ručení auta i motocyklu v ČR. Sazby povinného ručení pro rok 2017 zjistíte online. Získejte navíc internetové slevy a online bonusy pro dobré řidiče. K dispozici jsou Vám naši ochotní online pojišťovací asistenti, s kterými můžete komunikovat prostřednictvím emailu a telefonu.

 • Srovnání cen povinného ručení pro všechna osobní auta.
 • Porovnání akcí a bonusů pojišťoven za méně než 2 minuty.
 • Průměrná úspora činí 1 250 Kč za rok.
 • Jsme nezávislí a naše srovnání povinného ručení je nezávazné a zcela zdarma.
 • Spočítejte a získejte nejlevnější povinné ručení.

Podívejte se v tabulce cen, kolik ušetříte a jaké nabízí povinné ručení sazby:

objem v cm3 běžná cena naše cena s bonusem Vaše úspora
do 1000 cm3 2.551 Kč 1.140 Kč 1.411 Kč
1000 - 1350 cm3 3.071 Kč 1.289 Kč 1.782 Kč
1350 - 1500 cm3 3.952 Kč 1.663 Kč 2.289 Kč
1500 - 1850 cm3 4.441 Kč 1.837 Kč 2.604 Kč
1850 - 2000 cm3 4.512 Kč 1.920 Kč 2.592 Kč
nad 2000 cm3 5.689 Kč 2.499 Kč 3.190 Kč

Jak změnit pojišťovnu pro povinné ručení?

Chcete získat levnější povinné ručení a nevíte, jak vypovědět současnou smlouvu s Vaší pojišťovnou? Chcete přejít k levnější pojišťovně a ušetřit na povinném ručení? Poradíme Vám, jak postupovat.

Krok 1 - Porovnejte nabídky a vyberte si nové povinné ručení online
Porovnejte nejlevnější ceny a sazby pojišťoven a vyberte si přes srovnávač levnější povinné ručení. Okamžitě zjistíte, kolik ušetříte a jakou slevu na povinné ručení získáte. Další bonus můžete získat na základě Vámi nahlášeného počtu bezeškodních měsíců - to znamená dobu, po kterou nedošlo k nehodě nebo škodnímu průběhu. Potvrzení o bezeškodním průběhu vydává původní pojišťovna kdykoliv v průběhu povinného ručení nebo po jeho skončení, a to nejpozději do 15 dnů od podání žádosti. Toto potvrzení slouží pro schválení bonusu za bezeškodní průběh. Potvrzení předložíte nové pojišťovně do 6 týdnů od vyřízení pojištění, jinak Vám může být bonus zpětně odebrán.

Počátek smlouvy lze odložit až o 2 měsíce, takže sjednat pojištění si můžete klidně ihned. Pokud Vám končí smlouva za delší dobu, poradíme Vám další možnosti, jak vypovědět nevýhodnou pojistnou smlouvu a ušetřit.

Krok 2 - Písemná výpověď
Připravte si písemnou výpověď staré pojistné smlouvy. Nabízíme Vám vzor výpovědi pojistné smlouvy ke stažení. Zároveň zjistíte, jaká je přesná délka trvání Vašeho stávajícího pojištění a můžete ověřit dobu trvání bezeškodního průběhu pro získání bonusu k povinnému ručení.

Krok 3 - Předání výpovědi stávající pojišťovně
Písemnou výpověď povinného ručení doručíte Vaší stávající pojišťovně nejpozději 6 týdnů před koncem pojistného období, za které máte zaplaceno pojistné. Pokud nedojde k výpovědi stávající smlouvy v tomto termínu, bude Vaše pojistná smlouva automaticky prodloužena a budete muset čekat na další konec pojistného období.

Krok 4 - Ukončení pojištění
Po zániku pojištění požádejte Vaši pojišťovnu o potvrzení bezeškodního průběhu zaniklého pojištění. Toto potvrzení slouží pro uznání bonusu za bezeškodní průběh pojištění a přádáte ho nové pojišťovně. Po potvrzení zániku pojištění odevzdejte původní pojišťovně zelenou kartu. Navrácení zelené karty si nechte novou pojišťovnou písemně potvrdit. Předchozí pojistitel je ze zákona 168/1999 Sb. povinen potvrzení vydat do 15 dnů po podání žádosti klienta a za předpokladu, že klient vrátil pojistiteli zelenou kartu.

Často kladené otázky

Co potřebuji pro sjednání pojištění?
Pro sjednání povinného ručení jsou potřeba tyto informace:

 • Identifikační údaje pojistníka, hlavního řidiče, případně i vlastníka a držitele vozidla.
 • Informace o vozidle z velkého technického průkazu.
 • Informace o stávajícím povinném ručení pro získání bonusu za bezeškodní průběh. Pro převod bonusu je potřeba znát délku povinného ručení a počet zaviněných škod, případně počet bezeškodních měsíců uznaných vaším předchozím pojistcem (pojišťovnou). Informaci o počtu bezeškodních měsíců naleznete na „Potvrzení o době trvání pojištění a škodném průběhu“, který vám na vyžádání vydá vaše předchozí pojišťovna.
 • Informace o leasingu nebo úvěru v případě, že je vozidlo takto financováno.

Jak zjistím cenu povinného ručení?
Přesné ceny povinného ručení pro váš automobil zjistíte při srovnání cen v naší online kalkulačce povinného ručení. O povinné ručení můžete pomocí online kalkulačky také přímo zažádat.

Jak dlouho trvá sjednání pojištění po telefonu?
Pokud vás ceny a sazby v kalkulačce povinného ručení zaujmou, pro sjednání povinného ručení jsou vám k dispozici také naši ochotní telefonní operátoři. Vyřízení povinného ručení po telefonu zabere přibližně 8 minut.

Od kdy je vozidlo pojištěno?
Vozidlo je pojištěno (smlouva je platná) od dohodnutého data počátku a od stejného data je smlouva účinná, třeba hned od zítřka. Zelenou kartu od nás obdržíte emailem.

Je uznán bonus z předchozího pojištění?
Ano, při výpočtu ceny přes srovnávač povinného ručení bude zohledněn také bonus z předchozího pojištění. Nicméně některé pojišťovny bonus nevyžadují a přesto vám dokáží nabídnout velmi dobrou cenu a sazbu za pojištění vašeho auta.

Užitečné informace a dokumenty

Další důležité dokumenty a informace najdete v naší sekci Pojistné podmínky a vzory smluv.


Srovnejte nabídky pojišťoven online do minuty. Ceny již od 1 240 Kč ročně!

Zdarma spočítat cenu

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru