E.ON Česká republika s.r.o.

E.ON Energie je jedním z největších soukromých dodavatelů plynu a elektřiny na světě. Působí ve více než 30 zemích světa. Na Českém trhu EON obchoduje s elektřinou a zemním plynem. E.ON je zkušeným a spolehlivým dodavatelem pro 1,2 milionu spokojených zákazníků, kteří odebírají elektřinu. Plynu se věnuje E.ON relativně krátce a od této společnosti odebírá plyn již přes 110 tisíc zákazníků, kterým se zalíbil ceník společnoti EON. Počet zákazníků odebírajících plyn od EON neustále roste.

E.ON nabízí také nepřeberné množství služeb. Díky spolupráci spolčenosti EON s různými obchodními partnery může zákazník získat spousty výhod, slev a bonusů. Podle vývoje na trhu a nově vydaného zajímavého ceníku energií společnosti E.ON očekáváme, že svou pozici bude EON na tuzemském trhu dále posilovat. EON bude stále dominantnějších hráčem na poli energetiky a významným konkurentem největších energetických gigantů.

Srovnání cen plynu a elektřiny

Srovnejte ceny energií od jednotlivých dodavatelů.
Získejte levnější plyn a elektřinu a ušetřete tisíce!

Porovnejte přes internet ceníky dodavatelů plynu a elektrické energie ve vašem regionu. Výběrem správného dodavatele ušetříte tisíce korun ročně.


Kalkulačka - ceník plynu.
Kalkulačka - ceník elektřiny.

Kontakt na pojišťovnu

E.ON Česká republika s.r.o.

Lidická 36
659 44 Brno
T: +420 800 22 55 77
E: info@eon.cz
www.eon.cz

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru