Severomoravská plynárenská, a.s.

Severomoravská plynárenská je další z českých společností, které nabízejí na našem území energie, především plyn. Společnost má své sídlo v Ostravě a také většina odběratelů této Severomoravské plynárenské pochází z okolí Ostravy a všech možných koutů Severomoravského kraje. Společnost Severomoravská plynárenská byla založena v roce 1994 a od té doby s úspěchem nabízí své kvalitní produkty pro celou řadu moravských domácností, které jsou s jejími službami většinou plně spokojeny. Severomoravskou plynárenskou bude spíše většina klientů znát jako dceřinou společnost koncernu RWE, který je jedním z největších dodavatelů energií a to nejen v České republice, ale také ve velké části Evropy.

Jako součást koncernu RWE se potvrzuje, že Severomoravská plynárenská je zkušeným a důvěryhodným dodavatelem energií do domácností a to v té nejvyšší možné kvalitě. Není se čemu divit, dlouhá a tradiční česká historie dává této společnosti výhodu v získávání tuzemských klientů a to, že je členem tak významného koncernu jako je RWE jí zase umožňuje čerpat zkušenosti v nadnárodní firmě, vedoucí firmě celého energetického oboru.

Kromě nákupu a prodeje své hlavní komodity, plynu, společnost také nabízí řadu doplňkových služeb, které spadají do oblasti poskytování energií. Společnost Severomoravská plynárenská proto není pouze dodavatelem, ale jedním z předních hráčů na českém trhu s plynem. Samostatně fungující odnož RWE totiž zajišťuje služby mnoha obyvatelům Severomoravského kraje, kteří tyto služby ke své spokojenosti využívají. Zákazníci na Severomoravské plynárenské oceňují její zkušenost a tradiční pozici na trhu, společnost má dostatek znalostí a zkušeností s péči o české klienty a domácnosti. Pokud uvažujete o této společnosti, neměli byste litovat při jejím výběru.

Srovnání cen plynu a elektřiny

Srovnejte ceny energií od jednotlivých dodavatelů.
Získejte levnější plyn a elektřinu a ušetřete tisíce!

Porovnejte přes internet dodavatele plynu a elektrické energie ve vašem regionu snadno a ihned. Výběrem správného dodavatele ušetříte tisíce korun ročně.


Srovnání cen plynu.
Srovnání cen elektřiny.

Kontakt na pojišťovnu

Severomoravská plynárenská, a.s.

Plynární 2748/6
702 00 Ostrava
T: +420 840 113 355
E: info@rwe.cz
www.rwe.cz

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru