Pražská plynárenská, a.s.

Pražská plynárenská je jedním z předních dodavatelů plynu na našem území. Plní nároky náročných klientů a zároveň nastavuje určitý oborový standard kvality co se týče poskytování dodávak energií. Pražská plynárenská nepůsobí jen v Praze, jak by se dle názvu mohlo zdát, ale na celém území České republiky.

Služeb společnosti Pražská plynárenská na našem území využívá více než 430 000 odběrných míst (zákazníků), podstatné procento zákazníků je z Prahy, ovšem kvalitní služby jsou poskytovány zákazníkům i v těch nejzapadlejších koutech ČR. Společnost se zaměřuje na poskytování co nejkvalitnějších a nejzajištěnějších služeb, to se netýká jen dodávky samotného plynu, ale i řady doplňkových služeb, které mají za cíl usnadnit využívání služeb Pražské plynárenské.

Kromě kvalitních a spolehlivých dodávek energie, kterou Pražská plynárenská svým zákazníkům doručuje, je Pražská plynárenská také držitelem licence pro obchod s plynem, které jí udělil Energetický regulační úřad. To je dalším důkazem kvality a garancí, které společnost nabízí svým 430 tisícům zákazníků každý den.

Kromě služeb spojené s dodávkami energií, nabízí Pražská plynárenská také řadu doplňkových služeb vycházející z organizační struktury společnosti, která je součástí uskupení několika firem a projektů, jedním z nich je například známý projekt "Společně pro Prahu" zaměřený na zlepšení životních podmínek v hlavním městě ČR. Ovšem toto není jediný subjekt, se kterým pražská společnost spolupracuje, partneři stále přibývají a to jí umožňuje nabídnout velmi širokou paletu služeb a tarifů, kde si vybere opravdu každý zákazník.

Srovnání cen plynu a elektřiny

Srovnejte ceny energií od jednotlivých dodavatelů.
Získejte levnější plyn a elektřinu a ušetřete tisíce!

Porovnejte přes internet dodavatele plynu a elektrické energie ve vašem regionu snadno a ihned. Výběrem správného dodavatele ušetříte tisíce korun ročně.


Srovnání cen plynu.
Srovnání cen elektřiny.

Kontakt na pojišťovnu

Pražská plynárenská, a.s.

Národní 37
110 00 Praha 1 - Nové Město
T: +420 840 555 333
E: callcentrum@ppas.cz
www.ppas.cz

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru