Right Power Energy, s.r.o.

Společnost Right Power Energy s.r.o. byla založena za účelem nabízet kvalitní elektrickou energii firmám, živnostníkům i domácnostem. Každému zákazníkovi nabízí individuální a lidský přístup a zakládá si na maximální spokojenosti svých zákazníků. Také proto se společnost Right Power Energy nebojí nabízet zákazníkům kalkulačku elektřiny Right Power Energy a porovnat své ceny s ostatními.

Right Power Energy poskytuje mimo jiné bezplatné poradenství s cílem maximalizovat úspory na energiích - nejen volbou správného tarifu a dodavatele, ale také zamezit energetickým ztrátám například u špatně izolovaných domů, kanceláří nebo provozoven.

Od roku 2010 se společnost Right Power Energy pod tehdejším názvem Bicorn zaměřila také na dodávání zemního plynu. Také u těchto dodávek nabízí bezplatné poradenství, například ve formě Right Power Energy kalkulačka elektřiny. Right Power Energy pořádá pro své klienty mimo jiné různé soutěže o zajímavé ceny a slevy, které trochu oživí jinak poměrně konzervativní trh energií.

Srovnání cen plynu a elektřiny

Srovnejte ceny energií od jednotlivých dodavatelů.
Ušetřete na plynu a elektřině tisíce korun ročně!

Porovnejte dodavatele plynu a elektrické energie v místě vašeho bydliště během 2 minut. Výběrem správného dodavatele energie ušetříte tisíce korun ročně.

Ceny plynu
Ceny elektřiny


Kontakt na pojišťovnu

Right Power Energy s.r.o.

Českobratrská 3321/46
702 00 Ostrava – Moravská Ostrava
T: +420 844 44 55 66
E: energy@rightpower.cz
www.rightpower.cz

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru