Lama Investments a.s. - LevnyPlyn.cz

Společnost Lama Investments je česká soukromá společnost zabývající se obchodem se zemním plynem. Společnost se jako konkurenční výhodu snaží držet své ceny na stálých a zajímavých hodnotách.

Lama Investments nabízí své služby mimo jiné na internetových stránkách LevnyPlyn.cz. Společnost si zakládá na své důvěryhodnosti a stálosti nabídky na tuzemském trhu. Kromě vlastní těžby plynu nakupuje plyn také na evropském trhu. Společnost má několik vlastních zásobníků s plynem, s jejichž pomocí může zajistit dodávky plynu na dlouho dobu dopředu. Díky zázemí společnosti se můžete spolehnout na její dlouhodobě dobré ceny energií, hlavním produktem společnosti je levný plyn.

Od roku 2011 se Lama Investments zaměřila také na obchod s elektřinou. Elektřina již je plně začleněna na webových stránkách společnosti www.levnyplyn.cz. Hlavním cílem na poli elektřiny je konkurence velkým a drahým dodavatelům a také poskytnout svým zákazníkům ucelenou nabídku, nejen levný plyn - to znamená kompletní portfolio plynu a elektřiny.

Srovnání levného plynu a elektřiny

Srovnejte ceny energií od jednotlivých dodavatelů.
Získejte levný plyn a elektřinu a ušetřete tisíce!

Porovnejte přes internet dodavatele plynu a elektrické energie ve vašem regionu snadno a ihned. Vyberte levný plyn a elektřinu a ušetříte tisíce korun ročně.


Srovnání cen levného plynu.
Srovnání cen levné elektřiny.

Kontakt na pojišťovnu

Lama Investments a.s.

Gudrichova 734
747 41 Hradec nad Moravicí
T: +420 840 111 310
E: zakaznik@levnyplyn.cz
www.levnyplyn.cz

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru