Ústí n. Labem - srovnání nejvýhodnějších produktů

Ústí nad Labem je statutární město na severozápadě Čech, zároveň je centrem Ústeckého kraje. V minulosti bylo Ústí především městem těžkého průmyslu, ten je však dnes spíše na ústupu. Přímo v centru města nalezneme podniky z chemického a potravinářského oboru. Ve městě se nachází univerzita Jana Evangelisty Purkyně. Z pohledu historické a kulturní oblasti bohužel Ústí nad Labem nemá co nabídnout, především z důvodů těžkých náletu za druhé světové války a socialistických přestaveb.

Ve městě se nachází velmi zajímavé ZOO. Atraktivním výletním cílem je zámeček Větruše, na který se můžeme dostat i lanovkou. Za návštěvu rozhodně stojí Mazaný Králíček, což je čtyřpatrová restaurace v originálním provedení dle filmu Pulp Fiction.

O finanční služby ve městě se stará mnoho firem. Nalezneme tu třeba Poradnu při finanční tísni, která ve své kanceláři u Mírového náměstí nabízí bezplatné poradenství občanům v tísni. Obdobné poradenství nabízí i firma FASST. Na náměstí se nachází jak banky, tak pobočky a sídla nebankovních společností.

Produkty

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru