Olomouc - srovnání nejvýhodnějších produktů

Olomouc je univerzitní město, které má bohatou minulost, především z dob, kdy bylo centrem celé Moravy. Ve městě se nachází především vynikající školy, jednou z nejzajímavějších je Univerzita Palackého, nebo Slovanské Gymnázium. Nachází se zde také soukromá Moravská vysoká škola, která je neuniverzitního typu. Kromě škol se v Olomouci nachází spousta historických památek, nejzajímavější je asi historické centrum Olomouce, které je jednou z nejvýznamnějších památkových rezervací v ČR.

Sídlo zde má také Vrchní soud v Olomouci, kromě střediska soudní moci zde nalezneme tři nemocnice a mnoho firem, od těch nejmenších až po pobočky velkých nadnárodních společností. Tradicí je zde Academia film Olomouc a Mezinárodní varhanní festival.

Finanční služby zde zajišťuje mnoho samostatných živnostníků a menších firem, které se oblastně zaměřují jen na Olomouc a okolí. Finanční a daňové poradenství zde má na starost Finesa Consulting, tuto firmu nalezneme na frekventované ulici 8. května. O komplexní služby, především v oboru leasingu a prodeje vozů můžeme požádat firmu DIME group, která sídlí na Wellnerově ulici, která je důležitou dopravní tepnou. V okolí této společností je hned několik dalších firem a to i z důvodu, že přímo před budovou je velké parkoviště.

Produkty

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru