Liberec - srovnání nejvýhodnějších produktů

Liberec je Severočeské město, kousek od známého Ještědu. Počtem obyvatel se hodně odlišuje od měst na prvních příčkách, jelikož má už jen 100 tisíc obyvatel, ovšem pokud přičteme přidružené obce, počet obyvatel nám naroste na 160 tisíc. Město je současně i historicky zaměřeno na textilní průmysl, dokazuje to třeba Výzkumný ústav textilních strojů, který se v Liberci nachází. Známá je Technická univerzita v Liberci, nebo pobočka Metropolitní univerzity Praha. Kromě toho tady také působí známé sportovní týmy, raritou je poměrně známý baseballový klub Patriots Liberec.

Ve městě se nachází spousta poboček firem, především se jedná o banky a firmy nabízejí finanční služby. Nalezneme však také mnoho jedinců, kteří se zabývají finančním poradenstvím. Samozřejmostí je rozsáhlá a komfortní síť bankomatů a také řada míst, kde lze peníze utrácet, jedná se především o Obchodní palác Centrum.

Liberec samozřejmě není jen městem textilu, ale i nejrůznějších služeb. Kousek od náměstí Edvarda Beneše, v pěší zóně, najdeme společnost Express Money, která se stará o nebankovní půjčky a úvěry. Poblíž náměstí se pak nachází i pobočka známé banky Wustenrot, která nabízí služby z oblasti financování bydlení. Přímo na náměstí se pak nachází pobočka RM-Systému, který nám umožní investovat peníze na české burz. Pobočka je umístěna v prostorách zdejší Fio banky.

Produkty

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru