Plzeň - srovnání nejvýhodnějších produktů

Plzeň je západočeské město s bohatou kulturní historií a pověstí o legendárním plzeňském pivu. Aktuálně zde fungují dva velké, známé pivovary a to Plzeň a Gambrinus. Tyto piva jsou známé i za hranicemi České republiky. Kulturní složka města je tvořena především mnohými divadly a kulturními domy, které pochází ještě z dob Rakouska-Uherska. Plzeň je také sídlem známé Lékařské fakulty Karlovy univerzity, ze které vychází každým rokem mnoho budoucích špičkových lékařů.

V Plzni existuje sice několik sídel větších společností, převládají však spíše menší firmy. Kromě toho, že je Plzeň důležitým dopravním uzlem (Praha-Norimberk), poskytuje mnoho dalších oblastí rozvoje. Dobrý příklad je poměrně ojedinělý projekt Techmania, který má za cíl zvětšovat zájem veřejnosti o vývoj a vědu. V městě také najdeme pobočky většiny bank a mnoho pojišťoven.

V Plzni fungují firmy ze všech oboru finančnictví, příkladem může být třeba PROFI-CZ, která zajišťuje vymáhání pohledávek. O finanční poradenství se v Plzni stará několik firem, jednou z největších, zde působících je Broker Consulting, které najdeme kousek od Jiráskova náměstí. V případě, že máme zájem o pojištění, nalezneme určitě firmu A-Z Risk Service, která se stará v tomto regionu o oblast pojišťovnictví.

Produkty

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru