Ostrava - srovnání nejvýhodnějších produktů

Ostrava tradičně uzavírá žebříček TOP 3 českých měst, ovšem je druhým největším městem na Moravské části republiky. Ostravu a její okolí zná většina lidí jako území těžkého a těžařského průmyslu, kvůli němuž jsou zde časté problémy, jako je například smog. O nápravu se Ostravský magistrát snaží především orientaci na vývoj a inovaci, především z oboru IT a farmaceutiky. Jednu z hlavních poboček zde má třeba nadnárodní firma Tieto.

I když Ostrava patří v Evropském měřítku spíše mezi průměrná města, nachází se zde prakticky veškeré služby, většinou nahromaděné ve dvou obchodních centrech. Okolo těchto center se poté odvíjí další služby, sídla firem ale také zajímavé developerské projekty, které v poslední době vznikají v Ostravě velmi často. V Ostravě také funguje mnoho mladých firem a studentských skupin, které se zaměřují především na inovace a vytváření nových pracovních míst.

V Ostravě se samozřejmě pohybuje mnoho společností, nabízející profesionální finanční služby. Společnost Profi investor s.r.o. je asi největším finančním poradcem v Ostravském regionu a ten je také jeho cílovou skupinou pro činnost poradenství. Ostrava-Poruba je zase sídlem pro pobočku Creditas, která nabízí výhodné spořící účty a vkladní knížky.

Produkty

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru