Pardubice - srovnání nejvýhodnějších produktů

Pardubice jsou statutárním městem, které se rozkládá na soutoku řek Labe a Chrudimky. Počet obyvatel přesahuje 90 tisíc a tak se řadí stále mezi větší města. Centrum Pardubic je velmi pěknou památkovou rezervací s mnoha historickými domy. Pardubice jsou často označovány jako průmyslové centrum východních Čech. Nachází se zde rafinerie Paramo a továrna Panasonic.

Pardubice jsou také významným dopravním uzlem, především ve vlakové a silniční dopravě. Nachází se zde i menší mezinárodní letiště, které slouží jak vojenským tak civilním účelům. Své pobočky tu má třeba Mountfield, Europarfemy.cz nebo například Invia.cz. Mezi zajímavé restaurační podniky patří třeba Café Restaurant Na Haldě nebo Hostinec U Kosteleckých. Nachází se zde také Caravan Park, kde najdeme rozšířenou nabídku obytných vozů a karavanů.

Ubytovat se v centru Pardubic můžeme například v hotelu EURO. V centru nalezneme širokou nabídku finančních služeb a také pobočky několika pojišťoven. Příkladem může být ČSOB pojišťovna nebo Pojišťovna České spořitelny. Samozřejmostí je pobočka RM-Systému české burzy cenných papírů.

Produkty

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru